تبلیغات
نوشته های دختری که همه فکر میکنن بزرگ شده اما ..... - جغد شب و آی کیو...
اینجا،گاهی پاسخی برای لطف شما نیست.به بزرگواری خود ببخشید که کولی وار در این حوالی پرسه می زنم و آداب دنیای مجازی نمیدانم.

جغد شب و آی کیو...

شنبه 19 تیر 1389 04:27 ب.ظ

نگارنده : آدن
محققان دریافته اند که چرا افرادی که به جغد شب معروف شده اند، باهوش تر از دیگران می باشند. دنیای مدرن دارای خصوصیاتی است که هنوز بسیاری از آنها برای مغز ما - که به کندی در حال تکامل است- عجیب و ناآشنا می باشند. اتوموبیل ، تلوزیون، هات داگ و...از جمله چیزهایی می باشند که برای مغز انسان عجیب و ناآشنا می نمایند. با این حال دنیای مدرن همواره چیز جدیدی را در مقابل ما قرار می دهد و افراد باهوش تر قادرند بطور بهتری، خود را با آنها سازگار نمایند. آقای کانازاوا- روانشناس از دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن- می گوید: در حالیکه مغز ما دارای بخش های تخصص یافته برای جهت یابی، تعاملات اجتماعی و دیگر وظایف است، هوش عمومی خود بخش ویژه ای است که تنها پیشامدهای جدید که حالت تکاملی دارند، را کنترل می کند. اطلاعات نشان می دهد که افراد با IQ بالا، دارای توانایی هایی هستند که آنها را قادر می سازد تا ارزش ها و ترجیحاتی داشته باشند که برای اجداد ما بی معنی بود و هرگز آنها را قبول نمی کردند. یکی از این موارد، بیدار ماندن در شب است. مطالعات قبلی نشان می داد که افرادی که بعد از ظهرها فعال هستند و دیر به رختخواب می روند، باهوش تر از افرادی می باشند که سحرخیز بوده و در ساعات اولیه صبح فعال می باشند. در تحقیق جدید، علاوه بر تایید نتایج تحقیق گذشته، اینگونه نتیجه گیری می شود که چون در 10000 سال قبل، شیوه زندگی شبانه امروزی که به دلیل وجود الکتریسیته رایج است، وجود نداشت، اکنون می بایست ما بر هوش عمومی خود تکیه کنیم تا بر غریزه زود به رختخواب رفتن خود، فائق آییم.

Night Lights

Bedtimes and wake-up times for Americans in their 20s by IQ.

Very Dull (IQ < 75)

Weekday: 11:41 P.M.-7:20 A.M.

Weekend: 12:35 A.M.-10:09 A.M.

Normal (90 < IQ < 110)

Weekday: 12:10 A.M.-7:32 A.M.

Weekend: 1:13 A.M.-10:14 A.M.

Very Bright (IQ > 125)

Weekday: 12:29 A.M.-7:52 A.M.

Weekend: 1:44 A.M.-11:07 A.M


(اصل مطلب در اینجا )

مشخصه که من در کدام دسته قرار میگیرم. این باید یک گروه چهارمی هم میداشت! یک تا دو، که تازه سر شبه ما رکوردمون بالاتر از این حرفاست :دی!!

بی ربط نوشت:
خیلی ساده می شکنم!!

دیدگاه : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 19 تیر 1389 08:26 ب.ظ