تبلیغات
نوشته های دختری که همه فکر میکنن بزرگ شده اما ..... - کدوم آدم عاقلی کادوی تولد مامانش کاکتوس میگیره؟؟
اینجا،گاهی پاسخی برای لطف شما نیست.به بزرگواری خود ببخشید که کولی وار در این حوالی پرسه می زنم و آداب دنیای مجازی نمیدانم.

کدوم آدم عاقلی کادوی تولد مامانش کاکتوس میگیره؟؟

چهارشنبه 10 آذر 1389 04:02 ب.ظ

نگارنده : آدن
رفتم به عنوان کادوی تولد برای مامانم کاکتوس گرفتم. یه عالمه یعنی دقیقا 15 گونه مختلف. اونقدر خوشگل بودن  و اونقدر انتخاب مشکل بود که مجبور شدم همه اونایی که دوست داشتمو بگیرم. همش فکر میکردم مامان از این خوشش میاد! اوه اینم دوست داره! وای این چه خوشگله حیفه مامان نداشته باشدش و ... ..
 نتیجه یک ساعت نگاه کردن و ناز کردن کاکتوسها دستهای زخمی و پر از خار ریز و یه جعبه پر از کاکتوسه. کلی ذوق زده ام تا این جعبه رو به مامانم پیشکش کنم. البته خودم بیشتر دارم لذت میبرم از دیدنشون انگار. سر ظهر وقتی کارتن به دست داشتم برمیگشتم با کاکتوسها حرف میزدم و ناخودآگاه یکیشونو بوسیدم. سرمو که بالا کردم دیدم یه خانمی با دهان باز و چشمهای 4 تا شده داره زل زل منو نگاه میکنه. منم که به روی خودم نیاوردم و با یه  لبخند با 32 تا دندون بهش تحویل دادم!
مامان من عاشق کاکتوسه. همیشه هم انواع مختلفشو داشت و نگه میداشت تا اینکه یه بار برادر عزیزم به کاکتوسها کلات آهن داد تا زودتر بزرگ بشن! و همه بیچاره ها خشکیدن. کلکسیون مامان آز بین رفت و برای این که دل بچه‌ش نشکنه و غصه نخوره هیچی به روش نیاورد. نمیدونم چی شد که دیگه کاکتوس نگرفت. اصلا یه باره کنار گذاشتشون.  دیگه جایگزینشون نکرد! فکر میکنم چون خیلی دوستشون داشت شاید مثل بچه هاش بودن! هیچوقت ازش نپرسیدم.
بگذریم برای مامانم کاکتوس گرفتم 15 تا گلدون!
با وجود مینا و میشای شیطون و فضول (مرغ میناهامون)! نمیدونم این گلدونها قراره کجا نگه داری بشن تا این بچه ها به خودشون صدمه نزنن!

پ.ن: با موبایل ازشون عکس گرفتم:

این و این


jb0573zbfj63sn1d1ker.jpg" alt="" />

qqxe37dgj90rc87nmhjz.jpg" alt="" />


راستی پوتین هام پیدا شدن! همونجا توی کمد کفشهام بودن و توی جعبه یه کفش مجلسی! که من اصلا داخل جعبه های کفشهامو نگاه نکرده بودم. همین که جعبه خالی این یکیو دیده بودم شروع کردم به گشتن در سایر نقاط منزل! :|
دیدگاه : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 10 آذر 1389 05:03 ب.ظ