تبلیغات
نوشته های دختری که همه فکر میکنن بزرگ شده اما ..... - خوش‌خوابی!
اینجا،گاهی پاسخی برای لطف شما نیست.به بزرگواری خود ببخشید که کولی وار در این حوالی پرسه می زنم و آداب دنیای مجازی نمیدانم.

خوش‌خوابی!

جمعه 19 آذر 1389 01:10 ب.ظ

نگارنده : آدن
دیشب برای اولین بار در هفته گذشته به محض اینکه سرمو گذاشتم رو بالش خوابم برد و بهم یاد آوری شد که یکی از بهشت!های روی زمین همین راحت به خواب رفتن و پیوسته خوابیدن هست.

7 صبح بیدار شدم اما همین که نگاهم به ساعت خورد؟(گره خورد؟ برخورد کرد؟) دوباره تصمیم گرفتم بخوابم و بیهوش شدم تا 11 . بیدار کهه شدم غرق لذت و آرامش بودم و آدن بداخلاق سرصبح حالش عالی بود.

 موقعی که بیدار شدم به این فکر کردم که هفته پیش این ساعت بین پارکینگ الغدیر و میدون قدس و تجریش دنبال فلان جناب سروان و جناب سرهنگ بودیم که باباجان ماشینو کجا بردین آخه! از یادآوریش خنده‌ام گرفت. اوضاعی داشتیم صبح جمعه‌ای!

برام جالب بود که چی شد که اینطور شد؟؟
به این نتیجه رسیدم که :  اِ چه جالب! دیشب که ال سی دی لپ تاپ مبارک دوباره به ملکوت پیوست، نتونستم خبر بخونم و حرص بخورم که آب پاشی! جنگل ابر، گلستان، کاج، کرج، شهلا، تحریم، جنگ، مونته نگرو، همین حوالی اطراف مولوی، شوش، مترو و ... . و همینطور گرافها و جدولها و مقاله ای که سابمیت نشده و سمینار 2 پیشرفت رساله و وقت کمی که دارم یا وقتی که ندارم و ... .

بعدش هم قبل از خواب یک مکالمه دلپذیر و 5 تا آهنگ خوب و یه آهنگ (روم به دیوار!) همه چی آرومه! بعد هم نفهمیدم چی شد!

نتیجه گیری: مرسدس (همون لپ تاپ آدن) عامل همه بیخوابیهای منه!

دیدگاه : نظرات
آخرین ویرایش: - -