تبلیغات
نوشته های دختری که همه فکر میکنن بزرگ شده اما ..... - هستم!
اینجا،گاهی پاسخی برای لطف شما نیست.به بزرگواری خود ببخشید که کولی وار در این حوالی پرسه می زنم و آداب دنیای مجازی نمیدانم.

هستم!

یکشنبه 19 دی 1389 12:10 ب.ظ

نگارنده : آدن
یکی گفته (یادم نمیاد کی! خودش ببخشه!) که وبلاگ نویسی اینرسی بالایی داره، یعنی یه وقتایی که تو حرکتی و رو دور هر روز گاهی هم روزی چند بار مینویسی و در مواقع سکون و ایست هم حتی بولدوزر هم نمیتونه تکونت بده! خوب از قبل هم 1000 بار گفتم که به شخصه اینرسیم بالاست. بالا یعنی خیلی!!
این روزا دقیقا نمیدونم میخوام چه کنم. چون فرصت محدودی برام مونده کتر از 8 ماه که باید دفاع کنم و تمام. و مقاله هایی که مثلا دارم مینویسم و پیش نمیرن و من هم که تنبلی میکنم و دوباره پیش نمیرن!! برای دفاع باید مقاله پذیرفته شده داشتم باشم خیر سرم! و هی استرس میگیرم و بیتر در خودم فرو میرم و تنبلتر  میشمو ......یه سیکل معیوب!
5 تا صفت هم ار کل کارم مونده که باید اندازه گیری کنم که تمام بشه این پروزه مزخرفی که روز و شبمو ازم گرفته!
بعد هم نوشتن متن رساله ! که هی مینویسمو پاک میکنم!

به هر حال جسمم سلامت است شکر خدا! اما همان خستگی دایم و همیشگی که مطمئنم به محض دفاع! برطرف خواهد شد.  در ضمن این روزا هم پر بوده از اتفاقات خوب و ملاقاتهای دلچسب.
و در کل اگر کارهای دانشگاه را هم آسه آسه انجام بدهم
همه چی آرومه
ثنک یو ال

پ.ن1: مرسی نیما! خوبم :)

پ.ن2 و البته تکراری:
دوستان خوبم، اگر برای کامنت ها هم پاسخ نمیگذارم ببخشید چون معمولا دارم تایید میکنم. به وبلاگهاتون هم با گوگل ریدر سر میزنم. شاد باشید :)دیدگاه : نظرات
آخرین ویرایش: - -